top of page

Що ми пропонуємо

Двері вхідні металеві
сейф банківській

Вхідні двері

Виготовляємо вхідні двері за індивідуальними замовленнями. Використовуємо тільки якісні комплектуючі та матеріали, тому наші вироби служать десять і більше років без поломок, забезпечують хорошу шумо- та теплоізоляцію, зламостійкість. У виставковому залі магазину є 20 зразків вхідних сталевих дверей. Будь-яку з них можна купити і встановити терміново. Але значна частина замовлень на вхідні двері виготовляється індивідуально. Дверні отвори відрізняються розмірами, тому двері, виготовлені за розміром отвору, не потребують його розширення, а зазори між коробом і стіною будуть мінімальними. Ну і, звичайно, у кожного різні смаки та різні стилі дизайну приміщення. В цьому випадку краще замовити вхідні двері з відповідним кольором та дизайном. Вхідні двері (бронедвері) виготовляються зі сталі завтовшки 2-3 мм. Вага таких дверей починається від 120 кг. Утеплюються двері щільною мінеральною ватою, що забезпечує бездоганну шумо- та теплоізоляцію. Таке заповнення полотна дверей не просідає і не збивається з часом. Як утеплювач можна використовувати пінопласт або приклеїти всередині полотна дверей додаткову шумоізоляцію, накшталт автомобільної. Короб дверей виготовляється із двох профільних труб. Це забезпечує хорошу жорсткість та надійність конструкції. В даний час найбільш популярним видом обробки вхідних дверей є накладки з МДФ. Вибір кольорів та візерунків різноманітний, також можна замовити накладку дверей з індивідуальним малюнком. Дуже сучасно на накладках МДФ виглядають вставки з алюмінію та дзеркал. Дорожчий вид обздоблення – це накладки з натурального дерева, вологостійкої фанери, полімеру.

 Основна мета зловмисника – знайти слабке місце дверей. Для захисту циліндра замку ми застосовуємо броненакладки та захисні набори. Сувальдний замок потрібно захищати пластиною з марганцевої сталі. Для захисту від віджимання полотна дверей застосовуються додаткові точки замикання або девіатори, а від зрізу петель - антизрізні штифти. Щоб двері не вирвали з отвору, кріплення знаходяться за дверима, якнайдалі від зовнішнього краю дверного отвору. Дверні замки надійно закріплюються у сталевих коробах. Всі двері мають ребра жорсткості, виготовлені зі сталевих профільних труб, з товщиною стінки 2 мм.

Відеодомофони та відеоспостереження

Сучасний відеодомофон - це не тільки переговорний пристрій, який замінює дверне вічко. Нові моделі дають можливість переглядати відеоінформацію про те, що відбувається і відбувалося раніше біля ваших дверей. Є відеодомофони, які дають можливість переглядати відеозаписи, відповідати на виклик дзвінка і відкривати замок дистанційно (з допомогою смартфона).

Сейфи

В асортименті сейфи для офісу, вогневзломостійкі, збройові, меблеві, сейфи, що вбудовуються в стіну та сертифіковані банківські сейфи 1-5 класів зламостійкості.

Замки

Вибрати надійний замок для вхідних дверей завдання, що вимагає знань і досвіду. Ми підберемо замки за всіма необхідними параметрами. В наявності та під замовлення замки, ручки, петлі, циліндри, дотягувачі. Наші фахівці можуть замінити або встановити замки в сталеві, пластикові та дерев'яні двері.

Міжкімнатні двері

Міжкімнатні двері виготовляються на індивідуальне замовлення з матеріалу МДФ. Цей матеріал використовується для обробки наших сталевих вхідних дверей. Міжкімнатні двері ми можемо виготовити в тому ж кольорі та з тим самим малюнком.

Оздоблення дверного прорізу

Після монтажу вхідних дверей оздоблення вимагає внутрішній бік дверного отвору.

Інтернет магазин https://nazamok.biz.ua/

Замки.jpg
bottom of page